Політика безпеки

Політика Безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину zoomarket.lutsk.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет -магазин zoomarket.lutsk.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце вчасно.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нове надходження товару , розпродажі , спеціальні програми.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації -реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти sale@zoomarket.lutsk.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Представники інтернет -магазину zoomarket.lutsk.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити .

Загальні положення:

   
1 . Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет -магазину zoomarket.lutsk.ua . Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.

   
2 . На сайті інтернет -магазину zoomarket.lutsk.ua є посилання , що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

   
1 . Інтернет -магазин zoomarket.lutsk.ua гарантує , що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

   
2 . У певних обставинах інтернет -магазин zoomarket.lutsk.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет- магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації.

   
3 . Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі " Особистий кабінет" .

   
4 . Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет -магазин zoomarket.lutsk.ua з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

   
5 . Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення .

 

Використання текстової та графічної інформації без дозволу власників сайту заборонено і буде переслідуватись згідно закону.

Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2024