Робота магазину в військовий час

Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні всі замовлення приймаємо в телефонному режимі.

Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999

 

Поживний живий грунт для рослин AQUAYER, 5л

Поживний живий грунт для рослин AQUAYER, 5л
Виробник Aquayer
Модель: aquayer_alive_pitatelnaya_podlozhka_5
Наявність: На складі
Ціна 300.60 грн.
Кількість:  
   - АБО -   

Живий грунт - основний грунт з усіма поживними макро і мікроелементами для акваріумних рослин. Живий грунт містить корисні бактерії, які покращують доступність поживних елементів для рослин і захищає коріння від патогенів. На відміну від звичайного піску або гальки, живий грунт відтворює природне середовище для рослин в акваріумі. Оптимальна фракція для акваріумних рослин - 1-5мм.

AQUAYER Живий грунт

Дозволяє вирощувати акваріумні рослини в звичайній воді, навіть з трохи підвищеною жорсткістю. Живий грунт не викликає сильні коливання параметрів води (рН, KH, GH). Не слід використовувати воду із загальною або карбонатної жорсткістю менш ніж 2 німецьких градуси (° dH) - це може привести до погіршення біологічного балансу в грунті.

Досить шару грунту 3 - 4 см, щоб забезпечити рослини в акваріумі усіма поживними речовинами. Найбільш оптимальне співвідношення живого грунту до води в акваріумі: 1/5 - 1/6. Може бути єдиним субстратом в акваріумі без необхідності використання інших грунтів.

Слід використовувати в акваріумах з рослинами, в яких подається вуглекислий газ (СО2). СО2 прискорює споживання поживних речовин живого грунту рослинами і запобігає їх накопичення в воді. В акваріумах без подачі СО2 замість живого грунту використовуйте AQUAYER живильну підкладку.

Інструкція:

Відкрийте пакет і засипте живий грунт в акваріум. Для хорошого укорінення рослин мінімальна товщина шару грунту - 3 см. Повільно заповніть водою акваріум так, щоб сильний струмінь води не потрапляв безпосередньо на грунт. З грунту можуть спливти невеликі частинки деревини, які можна зібрати сачком. Рослини можна висаджувати в грунт після повного або часткового залиття води в акваріум. Робіть щотижня підміни води по 30-50% від загальної кількості води в акваріумі. Для стимуляції росту коренів рослин і споживання ними поживних речовин із ґрунту слід щодня вносити добриво з фітогормонами AQUAYER Комплекс №1 протягом 4-5 тижнів.

При догляді за акваріумом з живим грунтом не рекомендується висмикувати рослини з грунту з корінням, тому що вони з часом сильно розростаються в грунті і це може привести до помутенію води. При необхідності прибрати рослину з акваріума, краще відстригти її під самий корінь. Якщо уникнути помутніння не вдалося, потрібно почистити зовнішній фільтр для поліпшення фільтрації води або використовувати AQUAYER кристал.

Для збереження властивостей живого грунту слід не допускати його пересушування (наприклад, в умовах відкритого пакету довше ніж 12 годин). Це необхідно для збереження сприятливих умов життєдіяльності бактерій в грунті.

Обсяг: 5 літрів.

Зберігати в закритому пакеті при температура не вище 35оС. У закритому пакеті термін придатності 2 роки.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2022