Професійний тест на карбонатну жорсткість Salifert Carbonate Hardness/Alkalinity (KH/Alk) Profi Test

Професійний тест на карбонатну жорсткість Salifert Carbonate Hardness/Alkalinity (KH/Alk) Profi Test
Виробник Salifert
Модель: salifert_kh_alk_profi_test
Наявність: На складі
Ціна 228.00 грн.
Кількість:  
   - АБО -   

Професійний тест на карбонатну жорсткість. Призначений для тестування води в морських (рифових), прісноводних акваріумах і ставках.

Тест Salifert на карбонатну жорсткість / лужність дуже простий у використанні, а застосування методу з більш низькі дозволом дозволяє збільшити кількість тестів в два рази. Має подвійну шкалу для визначення результату: карбонатна жорсткість в dKH, лужність в meq / L.

Кальцій не є єдиним речовиною, необхідним для утворення скелетного матеріалу коралів і зростання кальцієвих водоростей. Також необхідні карбонат і бікарбонат, і ці дві речовини можуть мати значний вплив на стабілізацію або буферизацію рівнів рН в акваріумі в правильному діапазоні від 8,1 до 8,4.

Загальна концентрація карбонатів і бікарбонатів також називається лужністю або карбонатної жорсткістю, для стабільної системи лужність не повинна коливатися більше ніж на 5% від оптимального рівня ок. 2.8 meq / L, тобто максимальна флуктуація повинна відповідати 0,14 meq / L.

Тест Salifert досить чутливий, щоб виявляти невеликі зміни рівнів лужності, вимірюючи параметр з кроком 0,1 meq / L (0,3 dKH) і демонструючи дуже різку зміну кольору.

Набору вистачає на 100-200 тестів.

Ми рекомендуємо використовувати рідку буферну добавку Salifert KH + pH, яка робить корекцію лужності або карбонатної жорсткості простий і не порушує рН системи.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2020