Робота магазину в військовий час

Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні всі замовлення приймаємо в телефонному режимі.

Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999

 

Юлідохроміс Марлієра

Юлідохроміс Марлієра
Виробник Україна
Модель: Julidochromis marlieri
Наявність: Очікується
Ціна 29.00 грн.
Кількість:  
   - АБО -   

Юлідохроміс Марлієра

Зовнішній вигляд і статевий диморфізм
Тіло юлідохроміса марлієра нагадує форму торпеди, воно струнке і витягнуте. Забарвлення тіла дуже цікаве своїм сітчастим орнаментом. Вона може бути білого, жовтуватого або червонуватого кольору з чорним сітчастим малюнком, який утворюється трьома смугами вздовж тіла і 9-10 поперечними смугами. Непарні плавці мають той же колір, що і тіло з малюнком чорних плям. По краях плавників іде світло-блакитна облямівка, обрамлена ще і чорної.
Самка юлідохроміса Марлієра крупніше самця. У дорослого самця на голові невеликий жирової наріст. У період нересту у самки з'являється закруглений яйцеклад, а у самця загострений семяпровод.
Корм
Переважний живий корм (небажаний для них тільки трубочник), але розбавляти раціон можна і сухими кормами.
Для підвищення життєвого тонусу і поліпшення забарвлення юлідохроміс Марлієра можна підгодовувати тільки що проклюнулися або трохи підрослими рачками артемії.
Умови утримання
Юлідохроміс Марлієра це завзятий каменюшник, його стихія ущілля і важкодоступні місця, тому найбільш довго його можна спостерігати тільки під час годування. В акваріумі з юлідохромісами повинно бути багато печер, каменів, укриттів з розрахунку на пару не одне, а кілька укриттів.
Необхідна хороша аерація і фільтрація, а також щотижнева підміна третини обсягу води на свіжу.
Юлідохроміси Марлієра дуже чутлива рибка, наприклад, зміни в акваріумі (зміна внутрішнього інтер'єру акваріума, підміна води, забирання мальків у батьків) можуть спровокувати бійку навіть між сформованою вже парою і привести до серйозних пошкоджень і травм.
Розмноження
У 8-12 місяців юлідохроміси Марлієра стають статевозрілі. Вони утворюють стійкі пари і нерестяться в укриттях. Стимулює нерест підміна води і підвищення температури на 2-3 ° C.
Самка відкладає 50 і більше ікринок (рідко до 200 шт) біло-сірого кольору, за якими доглядає сама, а самець охороняє територію. У цей час годувати риб потрібно поряд з їх кладкою.
Інкубаційний період ікри до 4-х діб, а через 4-6 доби мальки проявляють активність і починають шукати корм. Починати годувати можна наупліямі артемії і циклопа, коловертками.
Сусідство
Юлідохромісів Марлієра можна утримувати з іншими ціхлідамі з о. Танганьїка, схожими за розміром і умов утримання, а також з різними сомиками. Агресію проявляють тільки до особин свого виду, і досить добре уживається з іншими видами риб.
Не рекомендується тримати з видами риб, схожими за забарвленням

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2022