Робота магазину в військовий час

Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні просимо уточнювати наявність товару та ціну, а також робити замовлення в телефонному режимі.

Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999

 

Кролик декоративний

Кролик декоративний
Кролик декоративний
Виробник Україна
Модель: animals_rabbit
Наявність: На складі
Ціна 350.00 грн.
Кількість:  
   - АБО -   

Декоративний кролик дуже цікава домашня тварина. Для того, щоб тримати кролика в домашніх умовах насамперед необхідна досить велика і простора клітка. По-перше, тому що карликовий кролик все ж тварина більших розмірів, по-друге в природі вони дуже рухливі і для кращого самопочуття кролику потрібно багато життєвого простору.

Клітка з висувним невисоким піддоном більш гігієнічна, для неї потрібно менше наповнювача, а також зручна тим, що не треба кожного разу при прибиранні діставати улюбленця. Але такі клітки не дуже приємні для улюбленців, так як лапкам доводиться постійно перебувати на решітці, тим більше іноді так приємно заритися в теплу м'яку підстилку! Ще один недолік полягає в тому, що з такої клітки кролики неймовірним чином примудряються розкидати корм і наповнювач.
У клітці повинна бути годівниця, бажано металева або порцеляновий (стійка до дії зубів), досить об'ємна і важка. Деякі звірята люблять перевертати і тягати свої миски в зубах, розкидаючи залишки корму. Потрібна також спеціальна годівниця або відділення в клітці для сіна. Для води краще всього використовувати соскові поїлки, в яких вода не так сильно забруднюється.

Будиночок у клітці не обов'язковий, але з ним тваринка відчуває себе більш затишно, тому що в природі вони риють нори. Для майбутньої мами будиночок необхідний, без нього вона буде турбуватися і може кинути малюків. Кролівники професіонали часто воліють не використовувати будиночки для кролиць, вважаючи, що в цьому випадку вони менш агресивні і менше захищають своє потомство. Але в квартирі це можливо тільки, якщо сама клітка знаходиться в затишному, темному і затишному місці.
Незважаючи на флегматичний вид кролики часто люблять гратися. Тому, якщо ви хочете принести задоволення своєму вихованцеві, йому можна придбати спеціальну кролячу іграшку. Такі іграшки роблять з безпечних та їстівних (для кролика!) Матеріалів: дерева, соломи з використанням харчових барвників і ароматизаторів.

Кролики мочаться досить часто і багато, тому в клітці має бути велика кількість наповнювача. Кращий наповнювач - це крупна дерев'яна стружка. Для клітини з маленьким піддоном можна використовувати котячий наповнювач на деревній основі, який дуже економно витрачається. Небажано використовувати дрібні тирсу, наповнювач на основі глини, оскільки вони утворюють багато пилу, який доведеться вдихати вашому звірку. Наповнювача на основі силікагелю для кішки зазвичай вистачає надовго, але кроликів і морських свинок він "не витримує".

Наповнювач потрібно періодично міняти: влітку бажано щодня, взимку в міру забруднення, це зазвичай залежить від кількості соковитих кормів, але не рідше, ніж раз на 5 днів. Сам звірок не пахне, свіжий кролячий послід має слабкий і досить приємний запах, а ось специфічний запах може з'явитися від забрудненого наповнювача. Крім того, якщо не дотримуватися гігієни можуть з'явитися інфекційні захворювання. Такі недуги, як сальмонельоз, пастерельоз і колибактериоз є "хворобами поганого змісту". Вони хоч і вважаються інфекційними, але збудників тварина часто підхоплює немає від своїх побратимів, а з забрудненого навколишнього середовища, де вони завжди містяться у великій кількості.

Піддони миють без використання миючих засобів. Для дезінфекції їх можна обполіскувати гарячим розчином соди.

На піддоні при тривалому використанні може з'являтися білуватий або коричневий наліт - це солі сечової кислоти. Його бажано час від часу видаляти, оскільки на ньому легко поселяються бактерії, що викликають неприємний запах. Зробити це можна посипавши злегка вологий піддон кристалами лимонної кислоти або за допомогою концентрованої оцтової кислоти. Необхідно витримати піддон в кислоті протягом 30 хвилин, а потім зчистити залишки губкою і прополаскать. Чим частіше проводити цю процедуру, тим вона простіше.

Не бажано тримати кролика в клітці постійно, навіть у дуже просторій. Йому потрібно багато руху. Тому улюбленця можна випускати побігати по квартирі. Кролики, яких частіше "випускають на волю", а також беруть на руки, як правило, менше бояться людей, стають більш ручними і товариськими, у них виявляються цікаві риси характеру. Тварини, що постійно сидять у клітці тварини можуть стати дикуватими. Кролика, що бігає по квартирі все ж бажано тримати під наглядом, оскільки це великі любителі погризти, причому абсолютно неїстівні речі. Особливо небезпечні електричні дроти, які їх чомусь приваблюють. Інша неприємність може полягати в тому, що дорослі кролики самці можуть мітити територію.

Кролики дуже охайні тварини і навіть у клітці вибирають одне певне місце, в яке ходять до туалету. Поставивши в це місце маленький туалет для кішок і кинувши трохи кролячого посліду, деяких особин вдається привчити до туалету. Потім цей туалет можна поставити навіть у квартирі.

Останнім часом випускають шлейки для кроликів. Тому після необхідних щеплень і при регулярної обробки від гельмінтів з кроликом можна гуляти на вулиці. Така прогулянка може доставити масу задоволення як вихованцеві, так і його власнику. Хоча, чесно кажучи, кролики на повідку поводяться не так слухняно, як кішки і собаки. Не варто випускати вихованця без повідка, перелякавшись чого-небудь кролик може просто втекти. Також не рекомендується везти його в ліс, великі кліщі нападають на тварин і людей часто є джерелами дуже небезпечних захворювань, які поширені серед диких тварин.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:



Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2024