Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні просимо уточнювати наявність товару та ціну, а також робити замовлення в телефонному режимі.
Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999
Півник – рибка відома всім акваріумистам своїми бійцівськими якостями і неабиякою красою, яка буде битися навіть зі своїм відображенням у дзеркалі до повної знемоги. Півник рибка, тримання якої разом з іншими рибками іноді просто неможливо або дуже важке. Бійцівська рибка півник просто не може жити в одному акваріумі з іншими акваріумними рибками.
Забарвлення рибки абсолютно різноманітне.Колір залежить і від стану риби. Якщо вона збуджена перед боєм, то забарвлення посилюється і стає більш насиченим. Посилюється забарвлення і під час нересту. Самець яскравіше забарвлений і крупніший. Самка має менш яскраве забарвлення і розмір, і більш короткі плавники. Розмір різний, іноді досягають 10 сантиметрів, це залежить від різновиду.
Живуть зазвичай риби півники близько трьох років. Скільки вони проживуть максимально, безпосередньо залежить від умов утримання, догляду, і від перенесених захворювань.
Ця акваріумна риба відноситься до лабірінтовим. Вона має не тільки жаберное дихання, але і спеціальний орган дихання званий лабірінтовим. Це такий цікавий спеціальний орган, що з’явився у деяких видів лабіринтових риб в процесі еволюції. У цьому органі відбувається насичення крові повітрям, який риба заковтує ротом. Ну і, отже, риба з лабірінтовою системою дихання набагато менше залежить від кількості кисню розчиненого у воді. Всі лабірінтовие дуже невибагливі і маловимогливі до якості води. Це дуже полегшує утримання півників в акваріумі, вони не потребують різних фільтрів і аерації води. Для створення оптимальних умов утримання бажано підтримувати температури води в межах 24 – 28 градусів. Дуже легко переносять зниження температури до 18 градусів.
Чим годувати рибку півника.
Ці акваріумні риби всеїдні. Можна використовувати будь-який заморожений, сухий або живий корм. Переважніше годувати їх живим кормом. Мотилем, трубочником або зоопланктоном. Можна давати дощових черв’яків. Як і для годівлі будь-яких всеїдних риб бажано годувати їх усіма видами кормів, а не тільки сухим кормом. Принцип годування такий же, як і для інших риб. Кількість повинна бути такою, щоб корм з’їдався повністю хвилин за п’ятнадцять. Не можна перегодовувати, інакше це призведе до ожиріння. Раз в тиждень влаштовувати розвантажувальні дні. Годувати 1 – 2 рази на день. Нез’їдений корм відразу прибирати і в наступну годівлю трохи зменшувати порцію, визначаючи, таким чином, дослідним шляхом потрібну кількість корму.