Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні просимо уточнювати наявність товару та ціну, а також робити замовлення в телефонному режимі.
Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999
ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Таблетки для орального застосування.
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ
Дірофен таблетки випускаються в двох дозуваннях:
- Для кішок і собак (фенбендазол - 250 мг / г, пірантелу памоат - 75 мг / г), допоміжні компоненти;
- Для кошенят та цуценят (фенбендазол - 50 мг / г, пірантелу памоат - 15 мг / г), допоміжні компоненти.
Препарат випускається по 6 таблеток у блістерах з ламінованого паперу в картонній пачці разом з інструкцією із застосування.
Додатково для зручності власників в кожну картонну пачку вкладаються стікери для ветеринарного паспорта.
Фармакотерапевтична група
Антигельмінтик.
Фармакологічні властивості
Дірофен таблетки відносяться до комбінованих антігельмінтним препаратів. Лікарський препарат володіє широким спектром антигельмінтного дії на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і кішок, у тому числі, Тохосаra саnis, Тохосаra mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum, Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps.
Механізм дії Фенбендазолу і пірантелу памоат, що входять до складу лікарського препарату, заснований на інгібуванні фумаратредуктази, стійкої деполяризації м'язових клітин гельмінта, порушення енергетичного обміну, що викликає параліч і загибель гельмінтів і сприяє їх виведенню з шлунково-кишкового тракту.
При пероральному введенні фебендазол і пирантел памоат частково всмоктуються у кишечнику і виводяться з організму в основному з фекаліями і меншою мірою з сечею протягом 24 - 48 годин.
Дірофен таблетки за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не чинять ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. Добре переносяться собаками і кішками різних порід та віку.
Показання для застосування
Дірофен таблетки призначають дорослим кішкам і собакам, кошенятам і цуценятам з 3-тижневого віку з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематоди -цестодозних інвазіях.
Протипоказання
Протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (у тому числі в анамнезі). Дірофен таблетки не слід застосовувати самкам в першій половині вагітності, цуценятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку, виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і одужуючим тваринам.
Спосіб застосування та дози
Дірофен таблетки застосовують тваринам індивідуально, одноразово, в ранкове годування з невеликою кількістю корму (у шматку ковбаси, м'яса, з фаршем, кашею) в дозах, наведених у таблиці:
Різновид препарату Кількість препарату
Маса тіла тварини
Дірофен таблетки для кішок і собак 1 табл. 5 кг
Дірофен таблетки для кошенят та цуценят 1 табл. 1 кг
Попереднє голодування і застосування послаблюючих засобів не потрібно. При сильному ступені інвазії дегельмінтизацію рекомендується повторити через 10 днів. З профілактичною метою дегельмінтизацію проводять у терапевтичній дозі щоквартально, а також перед кожною вакцинацією. Вагітним самкам препарат призначають за 3 тижні до передбачуваних пологів з обережністю, під наглядом ветеринарного лікаря, годуючим самкам - через 2-3 тижні після пологів.
Побічна дія
При застосуванні Дірофен таблеток відповідно до цієї інструкцією побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату та появі алергічних реакцій його використання припиняють і призначають тварині антигістамінні та симптоматичні засоби.
Передозування
При значному передозуванні у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надмірне слиновиділення, розлади шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму.