Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак 40 - 60 кг

Simparica (Сімпаріка) засіб від бліх і кліщів для собак  40 - 60 кг
Виробник Zoetis
Модель: simparika_40_60_kg
Наявність: Очікується
Ціна 267.30 грн.
Кількість:  
   - АБО -   

Сімпаріка
Препарат (у вигляді таблеток) призначений для застосування проти бліх та кліщів у собак. Ефективність проти бліх настає вже через 8 годин, а проти кліщів – за 12 годин.
Склад
    1 таблетка  містить сароланер  - 10 мг, 20 мг, 40 мг, 80 мг або 120 мг в залежності від дозування. На одній стороні таблетки витиснено цифру, що вказує на кількість діючої речовини у таблетці.
Властивості
    Сароланер активний проти дорослих бліх (Ctenocephalides canis, С.felis), деяких видів кліщів (Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, I. ricinus, Rhipicephalus sanguineus і Sarcoptes scabiei). Лабораторні дослідження довели активність сароланеру проти таких видів кліщів, як  Dermacentor variabilis, Ixodes scapularis, Amblyomma americanum, A. maculatum, а також кліща Demodex canis та Otodectes cynotis.
    Після застосування препарату сароланер виявляє активність проти бліх через 8 годин, а  проти кліщів (Ixodes ricinus)  через 12 годин та триває впродовж 35 діб після застосування. Препарат діє на всі види бліх, які паразитують на собаках, викликає їх загибель до моменту відкладення яєць, що запобігає забруднення яйцями бліх місць перебування тварин, уражених блохами
Дози і спосіб застосування
    Препарат застосовують собакам одноразово перорально з кормом або без корму у дозі 2–4 мг/кг маси тіла тварини.

Доза препарату Сімпаріка Жувальні таблетки для собак:

  •     10 мг – одна таблетка для собак масою тіла >2,5 – 5кг;
  •     20 мг – одна таблетка для собак масою тіла >5 – 10 кг;
  •     40 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 10 – 20 кг;
  •     80 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 20 – 40 кг;
  •     120 мг – одна таблетка для собак масою тіла > 40 – 60 кг.

Тварини вживають препарат без проблем, оскільки він має смак печінки. Якщо собака не з’їдає таблетку сама, її дають з кормом. Не допускається поділ таблетки. При лікуванні кліщових та блошиних інвазій препарат застосовують собакам один раз на місяць впродовж сезону активності кліщів і бліх, відповідно до епізоотичної ситуації. При лікуванні саркоптозу препарат застосовують собакам один раз на місяць впродовж 2-х місяців. При лікуванні демодекозу препарат застосовують собакам один раз на місяць впродовж 3-х місяців.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
Магазин ЗООМАРКЕТ © 2019