Шановні клієнти, в зв'язку звійськовими діями в Україні просимо уточнювати наявність товару та ціну, а також робити замовлення в телефонному режимі.
Будемо раді Вас чути за номерами: (066) 44 222 42, (098) 01 88 999
Жовтий папуга (Red Parrot Cichlid) - акваріумна рибка сімейства цихлід або ціхлових (Cichlidae).
Жовтий папуга - гібрид акваріумної рибки, штучно створений людиною.
Зовнішній вигляд і статеві відмінності
Жовтий папуга - це одна з найпопулярніших миролюбних цихлід. Свою незвичайну назву вони отримали, через форму голови, яка нагадує дзьоб папуги і дивно яскравим і різноманітним забарвленням тіла.
Жовтий папуга - вкрай невибаглива і кумедна акваріумна рибка, яка виростає в акваріумі до 10-15 см. Будь-який, навіть початківець акваріуміст може з легкістю утримувати цих милих вихованців в своєму акваріумі. Як і всі гібриди, риба-папуга має величезний запас життєвої сили, надзвичайну витривалість і могутнє здоров'я. Жовтий папуга - справжня окраса акваріума, так як ці зворушливі створіння мають надзвичайно яскраве різноманітне забарвлення: червоне, синє, фіолетове, кремове, жовте, помаранчеве, зелене і ін. Іноді можна зустріти і «дике забарвлення», яке схоже на забарвлення деяких акар і ціхлазом. Слід зазначити, що протягом життя забарвлення поступово блякне і для поліпшення забарвлення рибу-папугу слід годувати спеціалізованими кормами. Наприклад, корми, збагачені каротином, покращують червоне забарвлення тіла червоного папуги.
Умови утримання
Жовтий папуга - дуже рухлива рибка з грайливим і забавним характером, тому потребує вільного простору, необхідному їй для плавання. Утримувати рибу-папугу необхідно у великих акваріумах з місткістю не менше 200 л. Крім цього, бажано створити за допомогою помпи течію, оскільки предки даного виду в природних умовах живуть у водоймах з проточною водою. Найбільш оптимальна температура води для утримання червоного папуги 22-26 ° С з жорсткістю 6,5-7,5 pH. Вода в акваріумі обов'язково повинна насичуватися киснем, тому аерація акваріума, де міститься риба-папуга, обов'язкове. Крім цього необхідно в акваріумі щотижня підміняти до 50% води. Слід враховувати також і те, що папуга, особливо якщо акваріум невеликий, може вистрибнути з акваріума, тому акваріум краще зверху закривати кришкою. Жовтий папуга не має особливої пристрасті до акваріумних рослин, тому за дизайн акваріума особливо можна не турбуватися. Єдиним недоліком цієї миролюбної рибки вважається величезна любов до масштабного будівництва гнізд. Характер папуги просто чудовий і він з легкістю уживається з безліччю інших видів риб як мирних, так і хижих. Однак варто зауважити, що незважаючи на миролюбну вдачу, цих рибок не варто утримувати в акваріумі з дрібними рибками (грацилісами, молодими неонами), так як вони досить легко, незважаючи на маленьких рот, можуть випадково заковтнути дрібну особину. Найкращими партнерами для риби-папуги є аровани, чорні ножі, лабео, середніх і дрібних розмірів американські цихліди, великі і середні соми, великі барбуси і харацінові риби. Жовтий папуга не перебірливий в їжі і з великим задоволенням поїдає як живий, так і сухий корм. Однак улюбленими ласощами риби-папуги є плаваючі гранули і мотиль. Через деякий час, вони впізнають свого благодійника-господаря і, кокетуючи з ним, починають крутитися у передньої стінки акваріума. При правильному догляді та утриманні жовтий папуга може до 10 років (саме скільки живуть риби-папуги) радувати своїх господарів прихильністю і досить кумедною поведінкою.